rhein

Страйкуючі робітники маршем пішли до міської адміністрації в Броварах30 січня у Броварах страйкуючі робітники ТОВ "Чисті матеріали" пройшли маршем до міської адміністрації.

Директор ТОВ "Чисті матеріали" Сергій Кузьменков відмовився вирішувати проблеми робітників. Робітники вимагають вчасно виплачувати зарплатню, оплачувати понаднормову нічну роботу, а також виплатити надбавки за шкідливі умови праці, підписати колективний договір та утворити профспілку на підприємстві.

За 24 години роботи працюючи в режимі "доба-дві" робітники отримують МІСЯЧНУ зарплатню в 900-1200 грн. По бухгалтерії оплата праці проходить з цифрами в 7-8 тисяч гривень!

Однак на першому ж засіданні комісії по врегулюванню проблем страйкарів, робітників почали залякувати кримінальною відповідальністю. Зранку 30 січня директор Кузьменков намагався запустити обладнання заводу силами працівників складів, що не мають жодних навиків роботи з такою складною та небезпечною апаратурою.

Перед маршем до робітників приїздили представники заводу порошкової металургії щоб переймати досвід, оскільки у них назріває подібний трудовий конфлікт.

Півсотні робітників заводу пройшли маршем до міської адміністрації. Представник страйкарів Микола Смірнов відзначив, що подібні міри є необхідними, оскільки не видно жодних намірів керівництва фірми до цивілізованого вирішення проблеми.

Міський голова Ігор Сапожко повідомив, що на разі прокуратура і міська адміністрація займається даним конфліктом.

Страйкарів підтримали депутат Броварської міської ради Роман Сімутін, депутат Київської обласної ради від ВО "Свобода" Юрій Ноєвий та Євген Карась, учасник багатьох трудових конфліктів.

Характерно, що 28 вересня цього року Святошинський районний суд міста Києва скасував незаконне рішення адміністрації ТОВ "Чисті матеріали" щодо звільнення свого робітника, який не працював у зв'язку з важкою хворобою.
rhein

Після провокації сім'ю Павліченко переводять в карцер!17 січня канал "Україна" опублікував аудіо-запис нібито Дмитра Павліченка - http://kanalukraina.tv/stories/1804/

ДРУЖИНА ДМИТРА НЕ ПІЗНАЄ ГОЛОС СВОГО ЧОЛОВІКА! ЇЇ ЧОЛОВІК НЕ ДАВАВ ЖОДНИХ ІНТЕРВ'Ю КАНАЛУ "УКРАЇНА"!

Одразу за цим нібито інтерв'ю в камерах обох Павліченків - Сергія та Дмитра пройшли жорсткі обшуки!

Зранку 19 січня їх запланували перевести в карцер!

Характерно, що на суд 14 числа Павліченків НЕ ПРИВЕЗЛИ.

На разі переведення їх в карцер після дивного інтерв'ю, яке не належить Дмитрові, стає черговою загрозливою подією.

Характерно, що це не перша провокація супроти політв'язнів на чию підтримку продовжує виходити тисячні натовпи молоді по всій Україні.

Декілька днів перед цим Костянтин Стогній з ICTV назвав марш підтримки сім'ї Павліченко заходом на захист російського міліціонера-убивці - http://obozrevatel.com/crime/50438-stognij-prokommentiroval-skandalnyij-syuzhet-o-marshe-v-podderzhku-pavlichenko.htm

Очевидно усі ці заходи є загостренням та посиленням тиску на Павліченків з вимогами, щоб вони "припинили акції протестів".

На разі громадськість готуються до протестів проти катувань Павліченків.

Адже переведення в карцер в сучасних українських тюрмах є саме катуванням.

Євген Карась, співорганізатор заходів на підтримку сім'ї Павліченків в Чернігові, Броварах та Києві.
066-048-66-03

Фатальна посмішка дельфіна

Нещодавно Київрада проголосувала за проект будівництва океанаріуму на території Київського зоопарку. Таке рішення вступає у протиріччя з низкою законів України. Для погодження незаконного проекту зоопарку нав’язують нового керівника, який готовий підписати будь-які документи щодо незаконного будівництва. Ситуація пахне відчуженням території Київського зоопарку. Міська влада ігнорує також інформацію про жорстокість та незаконність утримання морських ссавців у неволі, що призведе до нових скандалів навколо Київського зоопарку у разі будівництва океанаріуму.

Read more...Collapse )
rhein

Націоналісти відбили рейдерів регіонала ГрицакаГенерал МВС, регіонал Грицак намагається викинути зі своєї домівки сім'ю шкільної учительки Ніни Москаленко.

В ніч на суботу, рейдери, що володіють правом на 1/3 будівлі, заблокували прохід до будинку і погрожували розправою учительці у разі подальших спроб повернутися додому.

Націоналісти з ВО "Свобода", що вже кілька місяців допомагають українці боротися за свої права, прийшли на допомогу. Внаслідок цього до справ змушена була взятися міліція. Але кінця справі ще не видно, адже регіонал не збирається так просто покинути спроби заволодіти ласим шматком київської землі.

Подробиці історії - http://gazeta.ua/articles/scandals-newspaper/461481
rhein

Торговці з Бангладешу побили українського працівникаТорговці з Бангладешу палками побили та пограбували свого працівника Івана Алексєєва. Іван зробив зауваження своєму роботодавцю з приводу того, що він матюкався та негідно поводив себе з українською дівчиною. У відповідь він зазнав нападу на очах у сотні людей. Декілька бангладешів били палками Івана і відібрали гаманця.

Охорона ринку відмовилася втручатися в бійку та викликати міліцію.

Кілька ударів зазнала Каріна - дівчина Івана, що в цей час теж була на роботі і намагалася розборонити бійку.

Іван опинився в лікарні, але лікарі після візиту бангладешів запевняють, що Іван здоровий. Міліціонер особисто знайомий з торгівцем, який побив Івана умовляв хлопця піти на "мирову" взявши 5 тисяч грн. Хлопець навідріз відмовився говорити за будь-які гроші.

Цікаво, що гроші на лікування Івана - а це майже 10 тисяч грн - збирав колектив ринку. Жінкам, що збирали кошти на лікуванні Івана, бангладеши погрожували розправою.

Нападник на Івана має українське громадянство. Решта нападників - "біженці". Іван Алексєєв - круглий сирота, місяць працював на ринку у іноземців.

На разі, Івану Алексєєву відмовили у порушенні кримінальної справи.

Справу під контроль взяли націоналісти та народний депутат Андрій Іллєнко.